Bilgi İste

ADDUP BEAM

BeAM Magic 800

DED Eklemeli imalat

Devamını Oku

BeAM Modulo 400

DED Eklemeli İmalat

Devamını Oku

BeAM ilk olarak 2012 yılında yeni nesil DED Çözümleri oluşturmak amacıyla kuruldu. Ortaklarımızla, önümüzdeki birkaç yıl içinde Magic 1.0 sistemimizi oluşturduk ve test ettik. İlk endüstriyel makineler 2016 başlarında teslim edildi ve o zamandan beri büyümeye, test etmeye ve yeni sistemler oluşturmaya devam ettik.

Teknolojimiz, fizibilite çalışmalarından ve pilot üretim aşamasından üretim birimlerinin ve ilgili eğitim programlarının satışına kadar, üretim döngülerinin geniş bir hizmet yelpazesi ile müşterilerinin üretim ve onarım süreçlerini geliştirmelerine ve sanayileşmelerine yardımcı olur.

DED biriken malzemelerin odaklanmış termal enerji kullanılarak eritilip kaynaştırıldığı bir eklemeli imalat yöntemidir.

BeAM’in endüstriyel çözümleri genellikle bir DED’e tahsis edilmiş bir CNC makinasının Z eksenine yerleştirilmiş birikim başlığı kullanmaktadır. Bu da destek yapılarına ihtiyaç duyulmadan sürekli 5 serbestlik ekseninde komponent üretmek ve tamir etmek özgürlüğünü verir.

Geleneksel CNC kontroller ve ISO G-kodu kullanmak müşterilerimize kalifiye iş güçlerinin zaten alışkın olduğu araçları sağlamaktadır.

Bilgi İste