Bilgi İste

CATIA

CATIA Composites

Catia Kompozit Tasarım ve İmalat Modülüdür.

Devamını Oku

Dymola

Dymola Siber-Fiziksel Sistem Modelleme ve Analiz Yazılımıdır.

Devamını Oku

CATIA Design

CATIA Ürün tasarımı yazılımıdır.

Devamını Oku

CATIA

CATIA, Ürün Tasarımı ve Deneyimi için Dünyanın Lider Çözümüdür.

Birden fazla endüstride önde gelen kuruluşlar tarafından günlük yaşamımızda gördüğümüz ve kullandığımız ürünleri geliştirmek için kullanılır.

CATIA, sadece herhangi bir ürünü modellemek için değil, gerçek yaşam davranışı bağlamında da yapmak için eşsiz bir yetenek olan deneyim çağında tasarım sunar.

Sistem mimarları, mühendisleri, tasarımcıları, inşaat profesyonelleri ve tüm katılımcılar bağlantılı dünyayı tanımlayabilir, hayal edebilir ve şekillendirebilir.

Dassault Systèmes'in 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen CATIA şunları sunar:

  • Tek bir gerçeğe dayanan ve mobil çalışanlar da dahil olmak üzere tüm paydaşlar arasında iş zekasını, gerçek zamanlı eşzamanlı tasarımı ve işbirliğini yönlendiren güçlü 3D panolar aracılığıyla erişilen bir sosyal tasarım ortamı,
  • Her bir kullanıcının etkinliğini optimize eden birinci sınıf 3D modelleme ve simülasyon yeteneklerine sahip deneyimli ve ara sıra kullanıcılar için içgüdüsel bir 3DEXPERIENCE.
  • Mevcut süreçler ve araçlarla kolayca entegre edilebilen kapsamlı bir ürün geliştirme platformu.
  • Bu, birden fazla disiplinin, ürün geliştirme sürecinin tüm aşamalarında güçlü ve entegre uzman uygulamalardan faydalanmasını sağlar.
  • CATIA’nın Tasarım, Mühendislik, Sistem Mühendisliği ve İnşaat uygulamaları, Dassault Systèmes'in belirli endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için Endüstri Çözüm Deneyimlerinin kalbidir.
  • Bu, organizasyonların yeni ürünleri tasarlama, geliştirme ve gerçekleştirme biçiminde devrim yaratarak yenilikçi müşteri deneyimleriyle rekabet avantajı sağlıyor.
Bilgi İste