Bilgi İste

CRENO

CRENO Multi Drilling

CRENO 5 eksenli makinalarla “akustik delme”de uzman haline gelmiştir.

Devamını Oku

CRENO Alüminyum Router

Havacılık ve Uzay Endüstrisi için Alüminyum İşleme Tezgahıdır.

Devamını Oku

CRENO: Küresel Havacılık Endüstrisi İçin Ortak Anahtar

CRENO, 1978 yılında Fransa'nın Annecy şehrinde kurulduğundan bu yana, makineleri ve prosesleri birleştiren yenilikçi işleme çözümleri geliştirmektedir.
Son on beş yıldır şirket, havacılık sektöründe son derece farklılaşmış çözümler tasarladığımız belirli süreçlere odaklanıyor. Şu anda başta Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya olmak üzere büyük havacılık paydaşları ile çalışıyoruz.
Alüminyum veya kompozitler gibi "yumuşak" malzemelere adanmış, 3, 5 veya daha fazla eksenli - son derece hassas, sağlam, çok eksenli CNC makinelerindeki ilk uzmanlığımızın ötesine geçerek, özellikle aşağıdakiler için gelişmiş ve verimli yenilikçi süreçler geliştirdik:

  • Kompozit nacellerin çoklu delme “akustik delme”
  • Çeşitli petek yapıların ultrasonik kesimi
  • Kompozit parçaların frezelenmesi
  • Alüminyum sac istiflerin yönlendirilmesi ve delinmesi

Yenilik, CRENO stratejisinin merkezinde yer alır. Her yıl ciromuzun önemli bir kısmını müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanmış teknolojiler geliştirmeye yatırıyoruz. 2015 yılından bu yana, çok eksenli makine serimizi tamamlamak için robot hücrelerinde son derece hassas işleme çözümleri geliştirmek için Stäubli, Siemens ve Pracartis gibi ortaklarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Kompozit ve havacılık endüstrisi için bu robotik çözümler hiç olmadığı kadar verimlidir.
Yeni robot üretim sistemlerimize ek olarak, Fransa, Kuzey Amerika ve Asya merkezli teknik destek ve satış ekiplerimizle müşterilerimize yerel destek sunuyoruz.

Bilgi İste