Bilgi İste

3DExperience Simulia

3DExperience Simulia

3DEXPERIENCE® platformu bir iş deneyimi platformudur.

Pazarlamadan satışa ve mühendisliğe kadar şirketinizdeki her organizasyon için, değer yaratma sürecinizde farklılaşan tüketici deneyimleri yaratmanıza yardımcı olan yazılım çözümleri sunar. Tek, kullanımı kolay bir arayüzle, işbirliğine dayalı, etkileşimli bir ortamda 3B tasarım, analiz, simülasyon ve istihbarat yazılımına dayanan Endüstri Çözüm Deneyimlerini güçlendirir.

3DEXPERIENCE, simülasyon kullanıcısı ve işletme için devrim niteliğinde bir platformdur. Günümüzde müşteriler, gereksinimlerden tasarıma, mühendisliğe, üretime ve sahipliğe kadar, yüksek değerli uçtan uca endüstri süreçlerinin bir parçası olarak geniş kapsamlı ekiplerin en karmaşık simülasyon modellerini oluşturmalarını ve uygulamalarını sağlamak için kurumsal çapta ve grup çapında araçlar talep etmektedir. 3DEXPERIENCE, dikey mühendislik işlevinden işletme genelinde yatay bir iş sürecine kadar simülasyonu karar verme sürecine alarak, günümüzde bu ihtiyacı destekleyen en kapsamlı çözümdür. Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformunun ayrılmaz bir parçası olan simülasyon uygulamaları, maliyetli ve zaman alıcı fiziksel prototiplere başlamadan önce ürün performansını, güvenilirliğini ve güvenliğini değerlendirme ve geliştirme sürecini hızlandırır. 

Karar Vericiler ve tüm kullanıcılar için, 3DEXPERIENCE, Simülasyon Veri Bilimi için en iyi uygulama yakalama, yayınlama, yeniden kullanım ve yeniden oynatma dahil simülasyonu demokratikleştirecek bir çerçeve sağlar. Mobil cihazlarda da bulunan bu özellik simülasyon kalitesini ve değerini artırır, simülasyonu iş süreci ve gereksinimlerle uyumlu hale getirir ve kararları iyileştirmek için simülasyonu işletmenin çekirdeğine getirerek müşterinin simülasyon yatırımlarından geri dönüşünü artırır.

Tasarımcı / Mühendis için, 3DEXPERIENCE, tasarım ortamında çalışmak isteyen, ancak erken tasarım kararlarını iyileştirmek için simülasyon değerinden faydalanan, ara sıra simülasyon kullanıcılarına yönelik genişletilmiş bir Şirket İçi ve Bulutta simülasyon rolleri portföyü sunar.

Simülasyon Uzmanı için 3DEXPERIENCE Platformu, yapıları, sıvıları ve akustiği, elektromanyetikleri ve çok gövdeli simülasyonu destekler. Mevcut simülasyon ürünleri, veriler ve IP, özel araçların kullanımı nedeniyle geleneksel simülasyon silolarını ortadan kaldırmak için platform simülasyonu ile entegre edilebilir. Çok büyük modeller için yüksek performanslı görselleştirme, toplu ve kural tabanlı ağ oluşturma ve ortak montaj gibi yerel özellikler, ek kapasite, verimlilik ve aktarım sağlayan 3DEXPERIENCE'e özgüdür.

Bilgi İste