Bilgi İste

3DEXPERIENCE SIMULIA

3DEXPERIENCE SIMULIA

SIMULIA - Dassault Systemes - 3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE, simülasyon kullanıcısı ve işletme için devrim niteliğinde bir platformdur.

3DEXPERIENCE, dikey mühendislik işlevinden işletme genelinde yatay bir iş sürecine kadar simülasyonu karar verme sürecine alarak, günümüzde bu ihtiyacı destekleyen en kapsamlı çözümdür. Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE platformunun ayrılmaz bir parçası olan simülasyon uygulamaları, maliyetli ve zaman alıcı fiziksel prototiplere başlamadan önce ürün performansını, güvenilirliğini ve güvenliğini değerlendirme imkanı sağlayarak geliştirme sürecini hızlandırır. 

INORES, DASSAULT SYSTEMES Türkiye Distribütörü olarak simülasyon destekli tasarım konusunda çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

3DEXPERIENCE® platformu bir iş deneyimi platformudur. Pazarlamadan satışa ve mühendisliğe kadar şirketinizdeki her organizasyon için, değer yaratma sürecinizde farklılaşan tüketici deneyimleri yaratmanıza yardımcı olan yazılım çözümleri sunar. Tek, kullanımı kolay bir arayüzle, işbirliğine dayalı, etkileşimli bir ortamda 3B tasarım, analiz, simülasyon ve istihbarat yazılımına dayanan Endüstri Çözüm Deneyimlerini güçlendirir.

Karar Vericiler ve tüm kullanıcılar için, 3DEXPERIENCE, Simülasyon Veri Bilimi için en iyi uygulama yakalama, yayınlama, yeniden kullanım ve yeniden oynatma dahil simülasyonu demokratikleştirecek bir çerçeve sağlar. Mobil cihazlarda da bulunan bu özellik simülasyon kalitesini ve değerini artırır, simülasyonu iş süreci ve gereksinimlerle uyumlu hale getirir ve kararları iyileştirmek için simülasyonu işletmenin çekirdeğine getirerek müşterinin simülasyon yatırımlarından geri dönüşünü artırır.

Tasarımcı / Mühendis için, 3DEXPERIENCE, tasarım ortamında çalışmak isteyen, ancak erken tasarım kararlarını iyileştirmek için simülasyon değerinden faydalanan, ara sıra simülasyon kullanıcılarına yönelik genişletilmiş bir Şirket İçi ve Bulutta simülasyon rolleri portföyü sunar.

Simülasyon uzmanı için 3DEXPERIENCE Platformu, yapıları, sıvıları ve akustiği, elektromanyetikleri ve çok gövdeli simülasyonu destekler. Mevcut simülasyon ürünleri, veriler ve IP, özel araçların kullanımı nedeniyle geleneksel simülasyon silolarını ortadan kaldırmak için platform simülasyonu ile entegre edilebilir. Çok büyük modeller için yüksek performanslı görselleştirme, toplu ve kural tabanlı ağ oluşturma ve ortak montaj gibi yerel özellikler, ek kapasite, verimlilik ve aktarım sağlayan 3DEXPERIENCE'e özgüdür.

Simülasyon rollerini aşağıdaki sekmelerden keşfedebilir ve daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Structural Professional Engineer (DRD)

STRUCTURAL PROFESSIONAL ENGINEER

Tasarım mühendisliği sürecinde ürünlerin performansını değerlendirmek ve tasarım kararlarını yönlendirmek için kapsamlı yapısal analiz çözümü sağlayan bir Tasarım Simülasyonu Rolü.

Daha fazlasını keşfet
Structural Designer (SRD-OC)

Structural Designer SRD-OC

Tasarım sürecini yönlendirmek için doğrusal statik koşullar altında verimli ürün performansı değerlendirmesi arayan Tasarımcılar için üstün bir Tasarım doğrulama çözümüdür.

Daha fazlasını keşfet
Structural Engineer (SLL-OC)

Structural Engineer (SLL-OC)

Ürün geliştirme sürecinde ürünlerin performansını değerlendirmek için kapsamlı doğrusal yapısal analiz çözümü sağlayan Tasarım Mühendisleri için sezgisel Tasarım Simülasyonu rolüdür.

Tasarım Mühendisinin, 3DEXPERIENCE içinde ürün tasarımlarının yapısal doğrusal statik, frekans, burkulma, kararlı hal termal simülasyonu ve modal dinamik cevabı analizlerini verimli bir şekilde yürütmek için gereken tüm araçlarla donatır.

Daha fazlasını keşfet
Structural Performance Engineer (SFO-OC)

Structural Performance Engineer

Tasarım sürecinde ürünlerin yapısal performansını değerlendirmenize ve tasarım kararlarını sezgisel olarak yönlendirmenize imkan sağlar. Yapısal Performans Mühendisi, ürün mühendislerinin bulut tabanlı 3DEXPERIENCE® platformunda parçaların ve montajların yapısal doğrusal ve doğrusal olmayan statik, frekans, burkulma, modal dinamik yanıtı ve yapısal termal simülasyonunu yürütmesini sağlar.
Daha fazlasını keşfet
Simulation Collabrator (SEI-OC)

Simulation Collabrator

Tüm kullanıcıların gerçekçi simülasyon teknolojisi ile bilinçli tasarım kararları vermesine yardımcı olur. Simülasyon yöntemleri kütüphanesine ve simülasyon çalışmalarının takibine tek bir konumdan erişim imkanı sağlar.
Daha fazlasını keşfet
Bilgi İste