Bilgi İste

CORIOLIS

CORIOLIS Composites

CORIOLIS Composites, otomatik kompozit eklemeli imalatı için robotik hücreler ve katma değerli yazılım geliştirir, üretir ve ticarileştirir.
Kompozit teknolojilerindeki güçlü uzmanlığı, Coriolis Composites'in sektörünüze hazır ve özel çözümler sunmasını sağlar.

CORIOLIS Composites, üretim ve tasarım yeteneklerinizi geliştirmek için donanım ve yazılım çözümleri geliştiren kompozit teknolojilerde global bir uzmandır.

Otomatize kompozit eklemeli imalat referansın seçilmesi, aşağıdakilere erişim anlamına gelir:

DÜNYA ÇAPINDA LİDER - Robotik fiber yerleştirme hücrelerinde ve yazılımında

EŞSİZ ROBOTİK TEKNOLOJİSİ - Premium uzay şirketleri tarafından seçilen seri üretime uygun

20 YIL - Fiber ve termoplastikler için lazer ısıtma cihazları dahil kompozit fiber yerleşiminde deneyim

TAM SERVİS - Kompozit üretiminde müşteri desteği

DÜNYA ÇAPINDA VARLIK - 12 ülkede 6 bağlı ortaklık ve 6 ortak ile

ELLİ PATENT AİLESİ - İlgili ülkelerde (Avrupa, ABD, Brezilya, Çin, Japonya, Kore…) ve Fransa'da ve yurtdışında tescilli altı ticari marka

HAFİF, DAYANIKLIKLI VE EFEKTİF MALİYET 
Kompozit malzemeler geleneksel malzemelerden daha iyi performans gösterir. Karmaşıklığı, ağırlığı ve enerji tüketimini azaltırlar. Oldukça dayanıklı kalırken karmaşık geometrileri benimserler. Rekabet gücünü artırır ve yeni ürün tasarımları sağlar. Bunlar geleceğin yapıldığı kumaştır.

CORIOLIS  AFP SİSTEMLERİ
Uçak üreticileri, kompozit malzemelerin büyük ölçekli sanayileşmesinin önünü açtı ve bunu otomotiv endüstrisi takip etti. Yarın, hareketliliğimiz büyük ölçüde kompozit malzemelere dayanacaktır. Kompozit üretimi için yeni araçlar, devam eden endüstriyel başkalaşımları daha da teşvik edecektir.

CORIOLIS Composites, Otomatik Fiber Yerleştirme (AFP) eklemeli imalatın ilhamını verdi.

Bugün, kompozit yapıların seri üretimi için robotize çözümlerimiz dünyadaki endüstri liderleri tarafından benimsenmektedir.

Müşterilerimizle birlikte yeni program gereksinimlerini analiz ediyor ve Teknik Merkezimizde fizibilite sergiliyoruz. Ardından, seri üretimin başlangıcından itibaren güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli üretim için tamamen endüstriyel çözümler sunuyoruz.

Bilgi İste