Bilgi İste

fe-safe

fe-safe

fe-safe

SONLU ELEMAN MODELLERİ İÇİN YORULMA ANALİZ YAZILIMI

Endüstri, hafif ancak daha güçlü bileşenler, daha düşük garanti ve geri çağırma maliyetleri ve daha kısa sürede piyasaya ürün çıkarmak için üreticilere daha az malzeme kullanma konusunda giderek daha fazla baskı yapmaktadır.

Birçok şirket tasarım streslerini hesaplamak için gelişmiş sonlu eleman analizi kullanır, ancak yorulma analizi hala elektronik tablolarla stres noktalarını manuel seçerek yapılır. Bu, zaman alıcı ve güvenilir değildir, çünkü hasar yerlerini kaçırmak kolaydır.

fe-safe yazılım paketi, tüm büyük FEA çözücülerine (Abaqus, ANSYS, Nastran (MSC, NEi, NX), Pro / Mechanica) doğrudan arayüz oluşturan dayanıklılık analizi için dünya lideri bir teknolojidir ve en zorlu endüstri uygulamalarını karşılar.

fe-safe, modern çok eksenli gerinim temelli yorulma yöntemlerine odaklanan, piyasada bulunan ilk yorulma analiz yazılımıdır ve yorulma analiz yazılımı için bir ölçüt oluşturmaya devam etmektedir.


fe-safe, Genişletilmiş Paketleme'ye(ABAQUS EXTENDED PACKAGE) dahildir ve tek bir jeton havuzu aracılığıyla portföy içindeki tüm çözüm teknolojilerine birleşik erişim sağlar.

 

fe-safe paketi aşağıdaki modülleri sunar:

  • fe-safe: Yüklerinizin ve modelinizin karmaşıklığına bakılmaksızın doğru, güvenilir çok eksenli yorulma analizi
  • fe-safe / Rubber: Elastomerlerin yorulma analizi için benzersiz, öncü teknoloji
  • fe-safe Verity Modülü: Dikiş, yapısal ve punta kaynaklı derzler için orijinal, patentli Verity® Strüktürel Stres Yöntemi
  • fe-safe / TURBOlife: Sürünme-yorgunluk etkileşimi için eşsiz özelliklere sahip termomekanik yorulma analizi


SIMULIA ürün portföyü arasında sorunsuz iş akışı: Abaqus, Isight ve Tosca Paketi

Yorulma analizinizin karmaşıklığından bağımsız olarak, fe-safe tasarım sürecinize sorunsuz bir şekilde sığar ve dayanıklılık için tasarlanmış ürünler geliştirmenizi sağlar.

Bilgi İste