Bilgi İste

Simulation Collabrator (SEI-OC)

Simulation Collabrator (SEI-OC)

Simulation Collabrator

Tasarım alternatiflerini incelemek, karşılaştırmak ve gerçekleştirmek için organizasyon genelinde işbirliğine dayalı karar vermeyi kolaylaştırır.

Simülasyon Collabrator rolü şunları yapmanıza olanak tanır:

Çok kriterli karar verme yöntemlerini kullanarak alternatifler arasında performans ölçümlerini karşılaştırarak ve tasarımları gereksinimlere göre sıralayarak en iyi tasarımların seçimini hızlandırır.

Rakip hedefler ve kısıtlamalar arasında kıyaslama yapmanıza imkan sağlar.

Basit, tarayıcı tabanlı bir widget aracılığıyla her yerden geometri ve simülasyon sonuçlarını inceler, paylaşır ve işbirliği yapabilirsiniz.

Kendi simülasyon panonuzu(dashboard) oluşturabilirsiniz. Tüm simülasyon içeriğinizi, interaktif olarak incelemek için, widget'larla görüntüleyebilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Herkes İçin Gerçekçi Öngörü...

  • Tasarımın tüm aşamalarında gerçekçi öngörüler sunan simülasyon deneyimleriyle ürünlerinize ek bir rekabet avantajı sağlarsınız.
  • Uzman olmayan kullanıcılara özel araçlardan elde edilen mühendislik ve tasarım anlayışı sağlarsınız.
  • Hedeflenen kullanıcı deneyimine ulaşırsınız.
  • İhtiyaç duyduklarını ve başka hiçbir şeyi açığa çıkarmayan bir arayüzle tüm kullanıcıların yöntemlerinizi olabildiğince çabuk kullanmalarını sağlarsınız.
  • Doğru verileri kullanabilirsiniz.
  • Doğru verilerden kararlar aldığınızdan emin olmak için çalışmalarınızda kullanılan verilerin soyağacını değerlendirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve teklif için yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi İste